Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Pomocníčci S+S

Nátěry Střech

Vítejte na stránce pomocnicci.snadno.eu  Nátěry střech

 

Nátěry střech a jejich životnost

Samotný nátěr střech provádíme pouze kvalitními barvami a v několika nátěrech, což prodlužuje životnost střechy. Je samozřejmé, že takto kvalitní nátěr také zaručuje dlouholetou image Vaší střechy. Pro nátěry střech je nutné, abyste si vybrali barvu a odstín a také spočítali povrch střechy, aby se zjistilo, kolik barvy bude potřeba.

 

Technologie ručního nátěru

Věříme tomu, že ruční nátěry střech jsou nejkvalitnější, a proto se jich držíme. Díky tomuto způsobu se barva zaručeně dostane i do záhybů falcování, mezi okapy, okapové plechy i do ostatních těžce dostupných míst. Při nátěrech střech používáme k jištění horolezeckou techniku. Ve většině případů nám stačí pár jistících bodů jako je komín, výlezové okno z půdy či stromy v blízkém okolí. Za použití této techniky nic neplatíte. Díky horolezecké technice se dostaneme i do zdánlivě nepřístupných míst. 

 

Očištění a odmaštění povrchu

Před samotným nátěrem střechy je nejprve nutné odstranit z povrchu odloupaný, starý a nepřilnutý nátěr. Je třeba také očistit povrch střechy od rzi a dalších nežádoucích nečistot (mastnoty, mechu, malty apod.). Povrch střechy čistíme mechanicky. Ve většině případů používáme ocelové kartáče, košťata, popřípadě i ocelové rotační brusky. Na očištěný povrch střechy poté aplikujeme saponátový roztok. 

 

Vlastní nátěr střechy

K nátěrům střechy volíme nejčastěji ekologické akrylátové materiály Eternal, které jsou ředitelné vodou. Tyto materiály preferujeme nejen díky dlouholetým zkušenostem s jejich aplikací, ale také díky výborných antikorozním a krycím vlastnostem.

 

     Nátěry plechových střech   

   Na zakázku vybíráme 70% zálohy.

  Při 100% záloze na zakázku poskytujem 10% slevu při konečném vyúčtování.

Smluvní ceny ( nutno dohodnout před výkonem zakázky )

        Nátěr gumoasfaltem      -      50kč / m2  bez materiálu 

  • Materiál – Eternal mat akrylátový (1 základní + jeden vrchní nátěr. Bude potřeba barva celkem na 200 m2( 100m2 základní nátěr, 100m2 vrchní nátěr), tzn. 3 desetikilová balení po 1650 Kč.
  •  

                      Cena za materiál tedy bude 4 950 Kč.

 

  • Očištění střechy – 30 Kč/ m2

                      Cena za očistění střechy tedy bude 3 000 Kč (100 m2 x 30 Kč).

 

  • Základní nátěr střechy – 100m2 á 40 Kč/ m2

                      Cena za základní nátěr tedy bude 4 000 Kč.

 

  • Vrchní nátěr střechy – 30 Kč/ m2. 

                      Cena za vrchní nátěr tedy bude 3 000 Kč.

 

 

Konečná cena za očistění a nátěr střechy 100m2 je tedy 14 950 Kč

Konečná částka se může lišit dle aktuální ceny materiálu.

 

 

TOPlist